O PANDORA LIVING

- ZAŁOŻONY W 2019 ROKU -
Pandora Living to firma internetowa, która powstała w 2019 roku z marzeniem, aby dać rodzinom w Danii miejsce, w którym mają możliwość zakupu funkcjonalnych mebli w najwyższej jakości po niskich cenach.

Nasze produkty są wytwarzane we własnej fabryce w Europie, co daje nam większe możliwości, aby zawsze móc zmieniać i ulepszać nasze produkty, a także zawsze możemy dostosować się do potrzeb i specjalnych życzeń klientów.

Przywiązujemy dużą wagę do naszego duńskiego wzornictwa, co znajduje również odzwierciedlenie w naszych produktach. Wokół wszystkich naszych produktów dyskretnie umieszczana jest duńska flaga, co dodaje im dodatkowego pikanterii.
Zrównoważone i przyjazne dla środowiska produkty

Z nami przywiązujemy dużą wagę do środowiska i zrównoważonego rozwoju. Dlatego wszystkie nasze produkty są również produkowane z materiałów posiadających certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Oznacza to, że wszystkie nasze produkty są wolne od niebezpiecznych chemikaliów i substancji, dzięki czemu są bezpieczne dla wszystkich członków rodziny, dużych i małych.

Pochodzenie Pandora Livings

Nasza fabryka w Europie przed uruchomieniem Pandora Living produkowała dla większych firm i dlatego ma duże doświadczenie w produkcji mebli. Postanowiono więc rozpocząć własną działalność gospodarczą, aby móc oferować produkty wysokiej jakości po niższych cenach

Część Pandora Kitchen ApS

Pandora Living jest częścią Pandora Kitchen ApS, która ma największy w Danii salon wystawowy i inspirację dla nowoczesnych mebli do kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i garderoby. W naszym salonie znajduje się urocza ekspozycja o powierzchni 1200 m² z nowoczesnymi meblami, takimi jak drzwi bez uchwytów, ciepłe kolory drewna, blaty z laminatu, blaty betonowe i rozwiązania bezobsługowe.

Posiadamy własną własną produkcję w Randbøl wszystkiego, od kuchni i łazienki po drzwi przesuwne - tylko 500 m od naszego salonu. Pozwala spełnić większość życzeń i podobnie jak w przypadku naszych mebli, możesz mieć duży wpływ na efekt końcowy.

Jeśli zastanawiasz się nad nową kuchnią, łazienką lub pomieszczeniem gospodarczym, możesz uzyskać od nas pomoc - zarówno w zakresie projektowania, jak i aranżacji wnętrz.

Opracowujemy rozwiązania szyte na miarę zgodnie z potrzebami klienta i staramy się dostarczać wysokiej jakości prace w bardzo konkurencyjnych cenach.

Odwiedź nas na www.pandorakitchen.dk

POWRÓT NA GÓRĘ